• Mehmetçik artık dev helikopterlerle taşınacak

  • Hangi içeceği ne zaman içmeli?

  • Kasımpaşa 2-0 Fenerbahçe

4 Aralık 2012 Salı

Kazadan kurtuldu, babası öldürdü


Kazadan kurtuldu, babası öldürdü


Geçen yıl trafik kazasında eşi ve kızını kaybeden baba, oğlunu öldürüp intihar etti.

Güncelleme:03 Aralık 2012 17:05
Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde 37 yaşındaki Sefer Kel, oğlu 14 yaşındaki Orhan Kel'i tabancayla vurarak öldürüp, aynı silahla kendi başına ateş ederek yaşamına son verdi. Sefer Kel'in geçen yıl yaptığı kazada eşi ile kızının öldüğü, bu kazadan sonra psikolojik sorunlar yaşadığı bildirildi.
Olay bugün sabah ilçeye bağlı Denizciler Beldesi'nde meydana geldi. Özel bir şirkette işçi olarak çalışan Sefer Kel, İskenderun Demir Çelik Lisesi 10-C sınıfı öğrencisi Orhan Kel'i uyurken başına tabancayla ateş ederek öldürdü, ardından da aynı silahla kendi başına ateş ederek yaşamına son verdi. 

KAZADA EŞİ VE KIZI ÖLMÜŞ
Silah seslerini duyan komşularının ihbarı üzerine eve gelen polis, baba ile oğlunun cansız bedeni buldu. Yapılan incelemenin ardından baba ile oğlunun cenazesi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Orhan Kel'in ölüm haberini alarak evlerine gelen okul arkadaşları ise gözyaşlarına boğuldu.
Olayla ilgili soruşturma başlatılırken Sefer Kel'in 8 Ağustos 2011'de yönetimindeki 01 ALT 39 plakalı minibüsle bariyerlere çarptığı, kazada eşi 34 yaşındaki Zeycan Kel ile kızı 10 yaşındaki Tuğçe Kel'in yaşamını yitirdiği, kendisi ile öldürdüğü oğlu Orhan'ın da yaralı olarak kurtulduğu belirtildi. Aşırı hız nedeniyle meydana geldiği ileri sürülen kazadan sonra psikolojisinin bozulduğu belirtilen baba ile oğlunun birlikte yaşadığı kaydedildi. (DHA)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...