• Mehmetçik artık dev helikopterlerle taşınacak

  • Hangi içeceği ne zaman içmeli?

  • Kasımpaşa 2-0 Fenerbahçe

30 Eylül 2012 Pazar

İnternette tanıştığı kıza tecavüz etti
Nevşehir'de internetteki sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı 15 yaşındaki kıza, buluştuktan sonra götürdüğü inşaatta tecavüz ettiği iddia edilen 28 yaşındaki İbrahim Durmaz, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
İşsiz olan İbrahim Durmaz, sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı lise 1’inci sınıf öğrencisi İ.R.Y. bir süre sanal ortamda arkadaşlık yaptıktan sonra buluşma teklif etti. İddiaya göre İbrahim Durmaz, buluşma teklifini kabul etmeyen İ.R.Y.’ye, "Eğer benimle buluşmazsan, yazışmalarımızı ve fotoğrafları internette yayınlar, ailene de gönderirim" diye şantaj yaptı. Bunun üzerine liselikız, İl Emniyet Müdürlüğü’nün de bulunduğu YeniKayseri Caddesi üzerindeki bir işyerinin önünde buluşmayı kabul etti.
İbrahim Durmaz, buluştuktan sonra İ.R.Y.’yi, yakında bulunan inşaat halindeki bir apartmana zorla götürdü ve iddiaya göre burada liseli kıza tecavüz etti. İ.R.Y. eve gidince durumu annesine anlattı. Annesi de Polis Merkezi’ne giderek İbrahim Durmaz’dan şikayetçi oldu.
Polisin gözaltına aldığı İbrahim Durmaz, sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Nevşehir E TipiCezaevi’ne gönderildi.
DHA 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...